KONST / Litografier / Färglitografier 11074562
*
nr 1107 4562
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografier, 3 st, Astri Bergman-Taube (1898-1980), 210-upplaga, motivet: 40x57
Astri Bergman-Taube, född 1898 i Stockholm, död 1980, svensk målare och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 maj 2017
kl 19:17:40
- Konstnär/Designer
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube, född 1898 i Stockholm, död 1980, svensk målare och skulptör.
Läs mer om Astri Bergman-Taube
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: astri bergman-taube färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:57
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:56
*
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube, född 1898 i Stockholm, död 1980, svensk målare och skulptör.
Läs mer om Astri Bergman-Taube
nr 1107 4562
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografier, 3 st, Astri Bergman-Taube (1898-1980), 210-upplaga, motivet: 40x57
Astri Bergman-Taube, född 1898 i Stockholm, död 1980, svensk målare och skulptör.
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 8 maj 2017 |
- Konstnär/Designer
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube, född 1898 i Stockholm, död 1980, svensk mÃ¥lare och skulptör.Läs mer om Astri Bergman-Taube
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: astri bergman-taube färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:57 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:56